Ľubomírov článok o CENTRICA najčítanejší na pvEurope

Added: 12.7.2020 22:25:05 Views count: 1286

12 July 2020

Najčítanejší článok týždňa pre fotovoltaický portál pvEurope

Ľubomírov článok o CENTRICA najčítanejší na pvEurope

dodal náš kolega Ľubomír. Pod názvom Centrica's pioneering trials v ňom informuje o priekopníckych aktivitách spoločnosti CENTRICA PLC, transformujúcej sa zo skúsenej dámy britskej energetiky na modernú firmu, približujúcu sa viac a viac k zákazníkom, ktorí oceňujú finančnú i ekologickú efektivitu. Portfólio ich činnosti je neskutočne široké, preto Ľubomír firmu právom nazýva energetickým gigantom - výroba a uskladnenie energie, inteligentné technológie a riešenia, ucelené systémy emobility...

Napokon, tí čo si poradia trochu s angličtinou, si môžu článok prečítať tu.

Akcie spoločnosti CENTRICA patria k obľúbeným vrámci investičného balíka EREVITA s.r.o. (CNA na London Stock Exchange). Už sme si zvykli, že Ľubomírov výber investičných titulov je excelentný. Aký je váš názor na jeho "šťastnú ruku" v tomto prípade?

Najpopulárnejší článok na pvEurope

Discussion

(0 comments)

Privacy preferences
We use cookies to enhance your visit of this website, analyze its performance and collect data about its usage. We may use third-party tools and services to do so and collected data may get transmitted to partners in the EU, USA or other countries. By clicking on 'Accept all cookies' you declare your consent with this processing. You may find detailed information or adjust your preferences below.

Privacy declaration

Show details