EREVITA otvorila investičné pozície

Added: 9.10.2019 20:45:36 Views count: 580

09 October 2019

Atraktívny pokles cien akcií z historických maxím ...

EREVITA otvorila investičné pozície

EREVITA identifikovala atraktívne investičné príležitosti v technológiách s revolučným potenciálom naprieč sektorom obnoviteľných zdrojov energie a upriamuje na ne pozornosť čitateľov na BLOGu webovej stránky EREVITA. Na začiatku septembra 2019 otvorila vlastné investičné pozície na akciách CLIMEON (Nasdaq First North Premier) a CENTRICA (London Stock Exchange). Každá z týchto dvoch spoločností v súčasnosti prechádza iným životným cyklom. Spoločnosť CLIMEON, startup, rozvíja svoje prvé komerčné projekty, zatiaľ čo CENTRICA, zrelý energetický gigant, sa transformuje na energetickú spoločnosť budúcnosti. V obidvoch prípadoch spoločnosť EREVITA využila atraktívny pokles cien akcií so strednodobým až dlhodobým očakávaním rastu.

Všetky informácie uvedené na webovej stránke a sociálnych sieťach spoločnosti EREVITA sú iba našim vlastným názorom a nevyjadrujú investičné odporúčanie.

CLIMEON - Hot water into electricity

CENTRICA - Energy future is decentralized

Slovenské preklady článkov NEWS nájdete tu.

Slovenské preklady článkov BLOG nájdete tu.

Chcem si otvoriť vlastný reálny účet v Saxo Bank (prepnite si želanú jazykovú verziu, alebo nás kontaktujte)

Ak ste rozhodnutý/á otvoriť si osobný účet, alebo firemný účet, dovoľte nám odporučiť vás ako nového klienta. My môžeme získať štandardnú províziu a vy odopovede na vaše otázky a pomoc

Discussion

(0 comments)