EREVITA s rozmanitým portfóliom akcií

Added: 17.10.2019 21:34:44 Views count: 1115

17 October 2019

Zóna investičných príležitostí ...

EREVITA s rozmanitým portfóliom akcií

Od začiatku septembra 2019 EREVITA otvára svoje investičné pozície na akciách CLIMEON (Nasdaq First North Premier), SALTx TECHNOLOGY (Nasdaq First North Premier) a CENTRICA (London Stock Exchange). Každá z týchto troch spoločností v súčasnosti prechádza iným životným cyklom. CLIMEON, startup, rozvíja svoje prvé komerčné projekty, SALTx TECHNOLOGY, startup, preveruje svoj prvý pilotný projekt, zatiaľ čo CENTRICA, zrelý energetický gigant, sa transformuje na energetickú spoločnosť budúcnosti. Spoločnosť EREVITA s.r.o. medzičasom vytvorila malé rozmanité portfólio akcií s ambíciou stať sa čoskoro zónou investičných príležitostí.

Všetky informácie uvedené na webovej stránke a sociálnych sieťach spoločnosti EREVITA sú iba našim vlastným názorom a nevyjadrujú investičné odporúčanie.

CLIMEON - Elektrina z horúcej vody (článok v anglickom jazyku)

SALTx TECHNOLOGY - Toto je SaltX (video v anglickom jazyku)

CENTRICA - Energetická budúcnosť je decentralizovaná (článok v anglickom jazyku)

Ak rozmýšľate o obchodovaní s akciami firiem, tu si môžete vyskúšať bezplatný Demo účet, alebo aj otvoriť reálny účet v Saxo Bank

Ak ste rozhodnutý/á otvoriť si osobný účet, alebo firemný účet, dovoľte nám odporučiť vás ako nového klienta. My môžeme získať štandardnú províziu a vy odpovede na vaše otázky a pomoc

Discussion

(0 comments)

Privacy preferences
We use cookies to enhance your visit of this website, analyze its performance and collect data about its usage. We may use third-party tools and services to do so and collected data may get transmitted to partners in the EU, USA or other countries. By clicking on 'Accept all cookies' you declare your consent with this processing. You may find detailed information or adjust your preferences below.

Privacy declaration

Show details